Home » Rynek » Wprowadzenie

Wprowadzenie

Na naszych łamach znajdziesz opis oferty płytek łazienkowych, płytek salonowych, tarasowych i elewacyjnych. Szczególnie polecamy płytki łazienkowe: płytki opoczno, płytki paradyż, płytki tubądzin i travena oraz gres polerowany. Posiadamy najnowsze kolekcje markowych producentów. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży płytek ceramicznych, zaufało nam już wielu klientów, dołącz do grona zadowolonych klientów. W naszej ofercie posiadamy płytki łazienkowe o zróżnicowanych kształtach, kolorach i zastosowaniu. Wychodzimy do Państwa z propozycją płytek o stonowanym jak i nowoczesnym wzornictwie. Każda z naszych kolekcji zawiera płytki ścienne, podłogowe oraz elementy dekoracyjne. Posiadamy kolekcje najbardziej uznanych producentów wyrobów ceramicznych, takich jak: Ceramstic, Cerkolor, Cersanit, Domino, Iza, Kwadro, Opoczno, Paradyż, Pilch, Tubądzin.
544276_27165124Wśród płytek łazienkowych posiadamy ceramikę o powierzchni matowej, błyszczącej, błyszcząco-matowej oraz gres polerowany. Elementem dopełniającym ofertę są listy, mozaiki, oraz dekory ceramiczne. Każdy z naszych wyrobów wyróżnia dbałość o dopracowanie detali, nowatorstwo wzornicze oraz szeroka oferta elementów wzorniczych. To niepowtarzalna ceramika ścienna, podłogowa jak i bogata gama dekoracji w pełni odpowiadających najnowszym trendom aranżacji i stylu, w jakim chcą Państwo urządzić swoją łazienkę. Każdego dnia dokładamy starań aby jakość świadczonych przez nas usług spełniała Państwa oczekiwania. Jesteśmy otwarci na życzenia klienta i zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą płytek łazienkowych.
Polecamy producentów: gres polerowany, płytki opoczno, płytki paradyż, płytki tubądzin, travena, ROVERE PARADYŻ, ŁAZIENKA PARADYŻ, HANABI PARADYŻ.
Od wielu lat specjalizujemy się w dziedzinie sprzedaży płytek ceramicznych. Jesteśmy w stanie doradzić każdemu, nawet najbardziej wymagającemu, klientowi. Nasza strona oferuje szeroką gamę płytek takich producentów jak:Ceramika Tubądzin,Ceramika Paradyż,Opoczno S.A, Cersanit, Ceramika Gres, Star Gres, Ceramika Iza, Cerkolor. Mogą się Państwo skontaktować z nami również w przypadku wszelkich konsultacji odnośnie dostępnego asortymentu oraz zamówień specjalnych. Sukces naszego salonu płytek łazienkowych zawdzięczamy stałemu podnoszeniu jakości obsługi dla naszych klientów, do grona których zapraszamy również Państwa. Gwarantujemy wszystkim najlepszą obsługę i najniższe ceny oferowanych płytek ceramicznych. Służymy dobrymi radami w doborze produktów oraz najlepszej formie transportu. Liczymy, iż po przeszukaniu wielu miejsc w Internecie są państwo zadowoleni z oferowanych przez nas produktów, dzięki czemu będziemy mieli przyjemność wspólnie współpracować i oferować nasze płytki wszystkim zainteresowanym.
,
Serwis prezentuje wszystko co związane z pomieszczeniami w których wykorzystuje się materiały, jak: płytki ceramiczne, glazura, mozaika, akcesoria i materiały montażowe. Omawiamy aranżacje wnętrz i dodatki dekoracyjne. Znajdziesz tu też wiele cennych porad. Polecamy wypróbowanych fachowców i prosimy o informowanie innych o swoich pozytywnych doświadczeniach.
Serwis prezentuje wszystko co związane z pomieszczeniami w których wykorzystuje się materiały, jak: płytki ceramiczne, glazura, mozaika, akcesoria i materiały montażowe. Omawiamy aranżacje wnętrz i dodatki dekoracyjne. Znajdziesz tu też wiele cennych porad. Polecamy wypróbowanych fachowców i prosimy o informowanie innych o swoich pozytywnych doświadczeniach.
Prezentacja produktów, zawarta na stronie internetowej, nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.