Home » Rynek » Ekspresowa przeprowadzka – czy to możliwe?

Ekspresowa przeprowadzka – czy to możliwe?

Wydawać by się mogło, że przeprowadzenie szybkiej przeprowadzki jest niemożliwe. Nic bardziej mylnego. Kluczem do sukcesu jest…

…odpowiednie zorganizowanie. Przemyśl wszystko już nawet kilka tygodni przed terminem planowej przeprowadzki. Dopięcie spraw na przysłowiowy ostatni guzik sprawi, że przeprowadzka pójdzie sprawnie. Nie zapomnisz o niczym, wszystkie sprawy zostaną pozałatwiane, a Ty będziesz mogła się cieszyć urządzaniem w nowym miejscu.

przeprowadzkaKilka tygodni przed przeprowadzką

Przeprowadzka to nie tylko jej organizowanie w „ten” dzień. O pewnych rzeczach można, a nawet trzeba pomyśleć dużo prędzej. Do jednej z takich rzeczy należy wymeldowanie, załatwienie odpowiednich formalności tj. wypowiedzenie wynajmu mieszkania czy domu, powiadomienie różnych instytucji o zmianie adresu. Chodzi tutaj nie tylko i urząd skarbowy, zakład ubezpieczeń społecznych, itp., ale również kablówkę, wodociągi, energetykę i różne inne media. Często takie wypowiedzenie umów należy zrobić dużo prędzej. Również na przeniesienie usług trzeba niekiedy poczekać. Kolejną rzeczą jest również zorganizowanie kartonów. Najlepsze są takie z otworami. Dzięki temu łatwiej będzie przenosić rzeczy. Możesz takie zakupić albo poprosić o pozostawienie w sklepie. Przydadzą się również worki, folie bąbelkowe. Posłużą do zabezpieczenia i pakowania różnych rzeczy, które nie zmieszczą się do kartonów. Świetnym rozwiązaniem są worki próżniowe na pościel. Worki próżniowe umożliwiają odsysanie powietrza, przez co znajdująca się wewnątrz nich pościel zajmuje znacznie mniej miejsca.

Im bliżej przeprowadzki

Warto pomyśleć o rzeczach, które chcemy zabrać. Masz niepotrzebne? Wyrzuć je albo oddaj. Nie zabieraj czegoś, co będzie zajmowało Ci miejsce w nowym mieszkaniu. Przeprowadzka to dobry moment na zrobienie porządków. Możesz już pomału pomyśleć o pakowaniu. Powkładaj w kartony te rzeczy, których z pewnością nie będziesz używała w najbliższym czasie. Zaoszczędzisz czas i nie będziesz robiła wszystkiego na ostatnią chwilę. Pamiętaj, aby każdy karton odpowiednio opisać. Znacznie ułatwi Ci to sprawę przy wypakowywaniu rzeczy.

Zatrudnij firmę przeprowadzkową

Wstępny termin z firma należy ustalić już nawet kilka tygodni przed planowaną przeprowadzką. Określ dokładnie, jaki dystans dzieli obecne miejsce zamieszkania od docelowego. Jakie rzeczy przewozisz (możliwe będzie określenie transportu, który jest niezbędny, a także ilość osób do pomocy). Podejmij decyzję w sprawie zakresu usług, z których chcesz skorzystać. www.przeprowadzki-tom.pl oferuje dodatkowo przewóz pianin, fortepianów, a także montaż i demontaż mebli. Zamówienie kompleksowej obsługi znacznie Cię odciąży. Firma dostarczy niezbędne rzeczy do pakowania, zajmie się pakowaniem, a także załadunkiem i transportem.

Serwis prezentuje wszystko co związane z pomieszczeniami w których wykorzystuje się materiały, jak: płytki ceramiczne, glazura, mozaika, akcesoria i materiały montażowe. Omawiamy aranżacje wnętrz i dodatki dekoracyjne. Znajdziesz tu też wiele cennych porad. Polecamy wypróbowanych fachowców i prosimy o informowanie innych o swoich pozytywnych doświadczeniach.
Serwis prezentuje wszystko co związane z pomieszczeniami w których wykorzystuje się materiały, jak: płytki ceramiczne, glazura, mozaika, akcesoria i materiały montażowe. Omawiamy aranżacje wnętrz i dodatki dekoracyjne. Znajdziesz tu też wiele cennych porad. Polecamy wypróbowanych fachowców i prosimy o informowanie innych o swoich pozytywnych doświadczeniach.
Prezentacja produktów, zawarta na stronie internetowej, nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.